Araç Borç Sorgulama

Otomobil kullandığımız süre boyunca bir çok kuruma ödeme yapmamız gerekir. Bunlar trafik cezaları olabilir, vergiler olabilir, aracın muayene ücretleri olabilir. Tüm bunlar ödenmediğinde ise cezalı duruma düşmüş oluruz.

Aracımızın plakasına dolayısıyla da ruhsata işlenen bu cezalar, aracı satmak istediğimiz anda karşımıza çıkar. Borçlu bir aracın satılması imkansızdır.

Trafik ceza sorgulama, MTV sorgulama, araç muayene sorgulama gibi tüm işlemler için sizlere biz yardımcı oluyoruz. Aklınıza gelen her konuda aracınız hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

Müşter temsilcilerimiz araç borçları hakkında merak ettiğiniz her konuda sizlere sadece plaka ve bir kaç ruhsat bilgisi sonrasında yardımcı oluyolar.

Siz de ilerde sorun yaşamamak için aracınız ile ilgili her türlü sorgulamayı şimdiden yapın ve ödemelerinizi gerçekleştirin. Bizi Türkiye’nin her yerinden istediğiniz saatte arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Canlı müşteri temsilcilerimiz ile canlı canlı konuşabilir, dilediğiniz soruyu sorabilirsiniz.

Tüm araç borç sorgulama, motorlu taşıtlar vergisi sorgulama, araç trafik ceza sorgulama ve muayene borcu sorgulama işlemleri için bir telefon kadar yakınız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*