Bağkur Borç Sorgulama

Bağkur her ne kadar artık SGK çatısı altında birleştirildiyse de, eskiden primler Bağkur sistemine ödenirdi. Bağkur’a prim borcum var mı, Bağkur’da borç  olup olmadığını sorgulayarak ne kadar eksik gününüz olduğunu ve   kaç para borcunuz olduğunu öğrenmenin yolu servisimizi aramak.

Öncelikle Bağkur’dan emekli olabilmek için ödenmiş prim gün sayısının yeterli olması gerekmektedir. Prim gün sayısı, sigortalılık başlangıç tarihine, yaşa göre değişmektedir. Ancak Bağkur ile ilişiğinizi kesmediğiniz ve ödeme yapmadığınız süre boyunca borçlanırsınız, borcunuzu ödemediğiniz süre boyunca da faizli olarak artış gösterir.

Bağkur’a kaç para borcum var, SGK’ya borcum var mı, Bağkur borcumu sorgulamak istiyorum, SGK borcumu nasıl öğrenirim gibi tüm sorularınız için artık tek telefon ile bilgi alabileceğiniz servisimiz var.

Telefon başında sizlere her konuda bilgi, vermek üzere bekleyen uzman müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi edinebilirsiniz.

Tüm borç sorgulamaladı, SGK borç sorgulama, Bağkur borç sorgulama ve ya her türlü fatura borcu sorgulama gibi tüm işlemleriniz için sizlere destek oluyoruz. Tek bir telefonla bilgi alın, resmi kurumlarda yorulmayın diye telefon başındayız.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*