Doğalgaz İGDAŞ Borç Sorgulama

Doğalgaz hattınıza ait bir borcunuz var mı diye merak ediyorsanız borç sorgulama servisimizi aramanız artık yeterli. İGDAŞ borç sorgulama hizmetimiz sayesinde faturalarınıza ulaşamamanız halinde aramanız gereken servis borç sorgulama servisi elinizin altında.

Faturalarınız kaybolmuş olabilir ya da evinizden uzak olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken servisimizi arayıp doğalgaz borç sorgulaması yapmak.

Geçmiş dönemlerden kalan borçlarınız olabilir ve siz kaç para fatrua geldiğini bilmiyorsanız biz yardımcı oluyoruz.

İGDAŞ  Borç sorgulama servisi olarak üzerinize kayıtlı olan tüm kurumların faturalarını öğrenmek için sizlere bilgi veriyoruz. Üstelik de günün her saati ve istediğiniz telefon hattından bizi arayabilirsiniz.

Kendi üzerinize kayıtlı bir doğalgaz aboneliğiniz olabilir ve siz faturalarınızı ödemiş olsanız bile aklınıza takılan şu; ya ödemeyi unuttuğum bir fatura varsa. İşte bu durumda faturalarınız hakkında bilgi almak isteyeceğiniz, evinizden bile çıkmanıza gerek olmayan bir hizmete ihtiyacınız olabilir. Bize sadece bir telefonla ulaşın, üstelik telefon hattınız ne olursa olsun çekinmeden arayabilirsiniz. Bizi arayın ve tüm faturalarınız hakkında bilgi sahibi olun.

3 Yorum : Doğalgaz İGDAŞ Borç Sorgulama

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*