Elektrik Faturası Öğrenme

Tedaş, Bedaş, CLK Boğaziçi, Çedaş gibi bir çok elektrik dağıtım şirketinden gelen faturanızı Türkiye’nin neresinde olursanız olun, sorgulamanız, fatura miktarlarınızı öğrenmeniz için sadece bir telefon açmanız yeterli artık.

Tedaş fatura sorgulama, Bedaş fatura sorgulama, Boğaziçi elektrik fatura sorgulama, Çedaş fatura sorgulama ve daha bir çok elektrik firmasının sorgulama işlemlerini yapabilmek için fatura ödeme merkezlerine gitmek zorunda değilsiniz. Elinizin altındaki tek bir telefon ile bize ulaşabilir ve sorgulama yapabilirsiniz.

Elinizde fatura ile en yakın fatura ödeme merkezini bulmak ve oradan sorgulama yapmak zorunda değilsiniz. Faturanızı sorgulamak için elinizde kağıt fatura olması da gerekmiyor. Zaten kağıt faturalar genelde apartman girişlerinde kaybolur.

Fatura ne kadar gelmiş bilmediğimizde ise ödeme geciktirme sorunları normal olur. Elektrik faturası ödenmediğinde birkaç gün içerisinde kesilebilmektedir. Bu yüzden Elektrik faturası sorgulaması bu açıdan çok önemlidir.

Abonelik numarası vererek müşteir temsilcilerimize faturalarınız ne kadar gelmiş, ne kadar borcunuz var, fatura son ödeme tarihiniz nedir gibi sorulara hemen yanıt bulabilirsiniz. Fatura takibi yapmak ileride karşılaşacağınız bir çok sıkıntıyı önceden önlemenize yardımcı olacaktır. Elektriğiniz kesilmesin ve gereksiz yere açma kapama paraları ödemeyin. Tek bir telefon ile sorgulayın anında öğrenin.

Tüm elektirk firmaları için arama yapabilirsiniz. Her firma belli bir bölgenin elektirk dağıtımını yapmaktadır. Bu yüzden her bölgeden fatura sorgulaması yapılması gerekebilir. Bizi Türkiye’nin her yerinden, hangi bölgenin faturası olursa olsun fark etmeksizin arayabilirsiniz ve bilgi alabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz ile canlı olarak görüşerek faturalarınız hakkında ki tüm detayları öğrenmeniz mümkün.

Fatura son ödemesi ne zaman, faturanız cezalı konuma düşmüş mü, elektriğiniz kesilmiş mi, ödeme yapılmış mı, elektirk faturası sorgulama işlemleri için kalkıp bir yerden bir yere gitmenize gerek yok, tek yapmanız gereken bizi aramak ve anında bilgi almak. Nerede olduğunuzun önemi yok, sadece tek bir telefon açın yeter. Uzman müşteri temsilcisi kadromuz sayesinde her türlü sorgulamayı gerçekleştirebilirisiniz.

Tüm elektrik firmaları için tek bir fatura sorgulama hattı bir telefon kadar yakın, arayın ve öğrenin.

3 Yorum : Elektrik Faturası Öğrenme

  1. Bilgileri e devlet üzerinden yapsanız daha iyi olmazmı.Birde telefon ettirip bir kazık dahamı atacaksınız.

  2. Iyi akşamlar biz bu binaya şubat ın 14 ‘ünde tasindik ve biz taşıdığımızdan bu yana bu gün geldi ve fatura bana göre çok fazla bunu nasıl öğrenebilirsiniz yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*