OGS Ceza Sorgulama

Otomatik Geçiş Sistemi yani OGS kullanan sürücüler bazen bakiyelerinin bittiğini unutarak geçiş yapabilirler. Paralı yollarda yapılan bu geçişlere de kaçak geçiş denmektedir. OGS gişelerinden farkında olmadan kaçak geçiş yaparsanız normal ücretin kat ka üstünde ceza ödemek zorunda kalabilirsiniz. Ceza sorgulama yaparak, herhangi bir cezanız olduğunu öğrendiğinizde ise hemen ödeme yapmak isterseniz toplam cezadan %25 indirim uygulanmaktadır.

OGS kaçak geçiş cezalarını sorgulamak için OGS Bilgi Servisimizi arayın müşteri temsilcilerimizden bilgi alın. Arayın ve trafik ceza borçlarınızı bu sayede öğrenin.

Otoyol ve köprü geçişlerinde kartı olmayan ya da olup da bakiyesi yetersiz veya arızalı olan araç sahiplerine Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından ceza kesilmektedir. Aracınızın plakasına bir OGS cezası kesilmiş mi, aracımda OGS cezası var mı, kaçak geçiş yaptım mı, OGS cezam ne kadar gibi tüm sorularınız için bizi aramanız yeterli. Günün her saati arayarak bilgi edinebilirsiniz. Cezalarını erken öğrendiğinizde henüz süre dolmadan ödeyerek yüksek cezalardan da kurtulmuş olursunuz. Bizi arayın ve öğrenin.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*