Su Faturası Sorgulama

Su Faturası Sorgulama, İSKİ fatura sorgulama işlemi yapabilmek için   fatura ödeme şubelerine gitmek zorunda değiliz artık. Elimizde fatura ile en yakın fatura ödeme merkezini gidip  fatura miktarını sorgulamaya çalıştığımız günler geride kaldı.

Artık kağıt fatura beklemeye de gerek yok. Bazen faturalar posta kutularında kaybolur ve ya bir şekilde elimize geçmeyebilir. Faturanın ne kadar geldiğini bilmediğimizde ise ödemelerde gecikme yaşayabiliriz. Su faturaları ödenmediğinde yüklü miktarda gecikme bedeli yansıtılabiliyor maalesef.

Su faturası sorgulama işlemi bu açıdan son derece önemli. Su faturası sorgulamanın en kolay yolu ise servisimizi aramak ve telefon ile bilgi almak. İSKİ gibi su dağıtım şirketlerinin faturalarını bizim sayemizde kolaylıkla sorgulamak mümkün artık. Evinizden bile çıkmadan, fatura ödeme merkezlerine ya da İSKİ müdürlüklerine gitmeden de faturalarınız ne kadar öğrenebilirsiniz.

Borç sorgulama servisimizi arayarak faturalarınız ne kadar gelmiş, ne kadar borcunuz var gibi sorulara hemen yanıt bulabilirsiniz. Fatura takibi yapmak ileride karşılaşacağınız bir çok sıkıntıyı önceden önlemenize yardımcı olacaktır. Musluktan akan suyunuz kesilmesin, gereksiz yere açma kapama ücretleri ödemeyin. İsterseniz su, isterseniz elektrik ya da doğalgaz ve ya telefon faturalarınızın hepsini bizi arayarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Bizi hangi telefondan aradığınız da önemli değil, nereden aradığınızda önemli değil. İstediğiniz zaman istediğiniz saatte arayın ve tüm faturalarınız, tüm kurum borçlarınız hakkında bilgi alın. Müşteri temsilcilerimiz sizlere sorduğunuz her soruy acevap verecek kadar uzman kişilerden oluşmaktadır.

Tüm fatura sorgulamalarınız bizim sayemizde çok kolay. Arayın öğrenin ve boşa yere gecikme faizleri, açma kapama ücretleri ödemeyin. Boş yere resmi kurumlara kadar yorulmayın. Oturduğunuz yerden bir telefon açın ve su fatura sorgulama işlemini bir kaç dakika içerisinde hemen halledin. Birden fazla faturanız varsa da hepsi hakkında bilgi almanız mümkün.

Fatura borç sorgulama servisimiz sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Canlı olarak görüşeceğiniz müşteri temsilcilerimiz sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulacak, bütçenizi buna göre ayarlayacak ve sıkıntı yaşamaktan kurtulmuş olacaksınız. Arayın ve öğrenin.

1 Yorum : Su Faturası Sorgulama

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*